ÖZEL NAKKAŞ UZAKTAN
EĞİTİM DERSHANESİ
Kullanıcı Görüşleri
Site ile görüşlerinizi bizimle paylaşabilir görüşlerinizi bilgi@nakkasakademi.com adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Ahu Yağız - 10.Sınıf

Levent hocam merhaba. biyoloji dersinin bu kadar zevkli geçebileceği hiç aklıma gelmezdi. size çok teşekkür ederim. bu sene sayenizde çok iyi geçecek.

Levent Pek - 10.Sınıf
8. sınıfı bitirince acayip korkmuştum. Lisedeki dersler beni korkutuyordu. ama nakkaş akademiyi görünce çok sevindim.

Can Kalender - 9.Sınıf
nakkaş akademideki bütün öğretmenlere çok  çok teşekkür ediyorum. özellikle özgür hocama...

Yiğit Can Ilgaz - 9.Sınıf
Arkadaşlar önce canlı derse katılıyorum, sonra dersi bi kez izleyip tekrar yapıyorum. sonra da soru çözümlerini izliyorum. bunları yapınca testlerde soru kaçmıyor. süper yani

Kadir Güldek - 10.Sınıf
Ben geçen Pınar Hoca'nın dersine girmiştim. Dersten sonra soru bankasını açtım soruları çözdüm. hic zorlanmadan hem de. Pınar Hoca'ma teşekkür etmek istedim. Sağ olun hocam .

Yakup Ali Tahta - 9.Sınıf
Nakkaş Akademi'ye yeni kayfoldum. Dersler çok hoşuma gitti. Önce video sandım ama değilmiş. İlk defa böyle bir şey gördüm yapanların eline sağlık.

Elif Demirörenli - 10.Sınıf
Nakkaş Akademi'yi bize tanıttıklarında çok beğenmiştim. Şimdi kullanınca daha çok beğendim. Herkese tavsiye ederim. Biz şimdi kardeşime de alacağız.

Ayşegül Seçkin - 10.Sınıf
Okulda bir dersi bile tam olarak dinlediğimi hatırlamıyorum ama burda bilgisayardan olunca sıkılmıyor insan. hocalar da çok iyi annatıyor. şimdiden ders programımı babamla hazırladık. her akşam canlı dersim var.

Aykut Gürpınar - 10.Sınıf
Merhaba. dersten sonra dersin videosunu izlemek çok güzel bir şey. harika bir tekrar oluyor. üstelik hediye soru çözümü dersleri ve bir de testler var. her şey var yani. gerisi bize kalmış artık oturup çalışcaz.

Yudum Almira - 9.Sınıf
Ben 9. sınıfa yeni başlayacağım ama bu sistem çok güzel olmuş. İnternetten ders çalışmak daha keyifli. dersler daha iyi aklımıza yerleşiyor.

Yaren Kızıltoprak - 10.Sınıf
Herkese merhaba. ben buraya yeni katıldım. şimdiye kadar üç derse katıldım. biyoloji, matematik ve dil anlatım. üçü de çok iyi geçti. hocalar dershanedekilerden de güzel anlatıyor. bi kere dershanede bir dersi tekrar anlattırmak neredeyse imkansız. ama burda istediğin kadar izleyebiliyorsun. dershaneden çok ucuz hem de. nakkas akademiyi tavsiye ederim.

Batu Yıldız - 9.Sınıf
Merhaba ben Batu Yıldız. Bugüne kadar sekiz canlı derse girdim. nerdeyse 9. sınıftaki bütün dersleri de aldım. eğer böyle giderse bu sene hiç zayıf gelmez valla. hocalarımız çok ilgi gösteriyor, anlamadığımızda hemen soruyoruz. sesli soru sorabilmek de çok güzel. herkese başarılar.

Tilbe Sılay Atay - 10.Sınıf
Dersler zevkli, hocalar iyi anlatıyor. kısacası sevdim burayı.

Alp Erdoğan Karakuş - 10.Sınıf
Merhaba bize Nakkaş Akademi'yi komşumuz tavsiye etti. Denemek için üye olduk. bu sene dershaneye gitmeyi düşünüyordum zaten. geçen sene dersler pek istediğim gibi gitmemişti. şimdi burayı görünce dershaneden vazgeçtik. evde çalışacam. iyi ki nakkaş akademi'yi yapmışsınız teşekkürler.

Kemal Petekçi - 9.Sınıf
Öncelikle Zehra Hoca'ya selamlarımı iletmek istiyorum. Hocam çok güzel anlatıyorsunuz. Sayenizde edebiyatta sıkılmıyorum. Nakkaş Akademi'ye gelince herkese tavsiye ederim çünkü hem öğretmenler çok iyi anlatıyor hem de derslerin videosunu izlemek harika bir şey.

ANA SAYFA
KULLANIM KOŞULLARI
GİZLİLİK ve GÜVENLİK
S.S.S.
KULLANICI GÖRÜŞLERİ
YARDIM
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
İLETİŞİM